• пгт. Веселое
  пгт. Веселое В 1989 году численность населения составляла 12 290 человек
 • пгт. Веселое
  пгт. Веселое На 1 января 2013 года численность населения составляла 10 071 человек
 • пгт. Веселое
  пгт. Веселое В 1851 году открыли первую школу в Весёлом. В ней получали образование 145 мальчиков и 30 девочек
 • пгт. Веселое
  пгт. Веселое Первое упоминание о посёлке датировано 1815 годом

НОВОРІЧНІ СВЯТА - ЧАРІВНІ!

Новий рік! Сніжний, дов­гоочікуваний і чарівний. Ди­тячий, затишний і домашній. Свято, яке з нетерпінням че­кають дорослі й діти. Яка чу­дова можливість поспілкува­тися зі своєю родиною, про­вести разом час, зробити одне одному приємні подарунки й сюрпризи.

Новорічні свята - чарівні! Свята віра у це існує в нас ще з дитинства. У переддень Но­вого року ми всі знову почи­наємо вірити в казку, сподіва­ємось на щасливі зміни і, за­тамувавши подих, загадуємо бажання. А для того, щоб ці бажання справдилися, нам просто необхідно підготувати казкову атмосферу, повірити у винятковість моменту, по­дарувати свято собі та близь­ким. Ялинкові іграшки, само­робні сніжинки, морозні візе­рунки на склі, привітання від Діда Мороза та подарунки, перев'язані гарними стрічка­ми... Усіх цих дрібниць діти чекають цілий рік. Але саме головне для них - це, звичайно ж, незабутнє свято!

Ось саме такі Новорічні свята - ранки та святковий вечір для старшокласників відбувались у Веселівській районній різнопрофільній гімназії 29-30 грудня 2010 року. 

Добавить комментарий
   

Поиск

Мы в соцсетях

      

Вход на сайт

   

Кто Online

Сейчас на сайте 229 гостей и ни одного пользователя

Последние комментарии